فندق 

نمایش 1 - 4 از 4 محصول
نمایش 1 - 4 از 4 محصول

خرید فندق

ممکن است برای خرید فندق، خرید گردو یا خرید آجیل وارد فروشگاه های بزرگ و پر زرق و برق شوید یا اینکه به صورت حضوری در مغازه خشکبار فروشی حاضر شوید.

لازم است بدانید چیدمان فروشگاه های بزرگ به سادگی چیده نمی شود و چیدمان آنها به گونه است که به صورت ناخودآگاه افراد را به خرید ترغیب می کند. وقتی برای خرید فندق، یا یک قلم جنس وارد فروشگاه می شوید، تا به قفسه مورد نظر برسید، انواع تنقلات خوشمزه با تخفیف های قابل توجه و قیمت های باور نکردنی مشاهده می کنید که وسوسه می شوید، از آنها خرید کنید.

پیش خود می گویید، حالا که تا اینجا آمده ایم، خرید چند وقت خود را انجام دهیم، و اصولات اجناس در طبقات به گونه ای چیده می شوند که اقلام گرانتر بیشتر به چشم آمده و اقلام ارزانتر از دید چشم خارج گردد. اگر این مشکل همیشگی شماست باید بدانید راه حل دارد.

راهنمای خرید فندق

اگر تنها فندق می خواهید یا لیست خشکبار شما مشخص است، می توانید به جای گشتن در بین آجیل ها در فروشگاه های موجود در شهر، یک فروشگاه معتبر اینترنتی را پیدا کرده و خرید فندق یا هر خشکبار دیگری را از آن انجام دهید.

مزایای خرید اینترنتی خشکبار یا هر جنس دیگری، خرید با صبر و حوصله است. بوی خوراکی به مشام شما نمی رسد که هوس کرده و بیش از نیاز خود خرید را انجام دهید. وقتی در سبد محصولات عکس محصولات را مشاهده می کنید، آنها را تست نکرده و بو نمی کنید که وسوسه شوید تا از هر کدام مقداری بردارید و در نهایت پولی در جیب یا کارت شما باقی نماند.

با مشاهده انواع جنس ها و تنقلات، در نهایت انتخاب با شماست و هر آنچه نیاز دارید را بدون فریب خوردن بصری، انتخاب کرده و سفارش داده و درب منزل دریافت می کنید.

انواع فندق

در خرید فندق در بازار، شناخت انواع فندق شاید کار شما نباشد زیرا این کار با توجه به شناخت نهال و کاشت آنها صورت می گیرد . این کار تخصصی است و می توان از انواع فندق به خرید فندق خام یا بوداده اشاره کرد.

خواص فندق

خرید فندق به تمامی گروه های سنی توصیه می شود و علت این امر پر بودن این ماده از مواد مغذی است. فندق پر از ویتامین ها و پروتئین ها و مواد معدنی لازم بدن است. آهن، مس ، منگنز و غیره از این جمله می باشد.

فندق آنتی اکسیدان است، فیبر بالایی دارد. ویتامین E و ب 6، امگا 3 و 6 مورد نیاز روزانه بدن را تامین می کند.

قند خون و فشار خون و کلسترول بدن را کاهش داده و برای قلب بسیار مفید می باشد.

 قیمت فندق

تعیین قیمت فندق نیز مثل سایر آجیل ها انجام می شود. در تعیین قیمت فندق هنگام خرید فندق، به طعم، تازگی یا کهنگی، درشتی یا ریزی، خام یا بوداده بودن آن توجه می شود.

ویژگی های فندق با کیفیت

برای اینکه یک فندق از کیفیت لازم برخوردار باشد باید اولا سالم باشد در ثانی دارای طعم بسیار خوبی باشد. اگر آجیل از هر نوع آن دارای بوی ماندگی و طعم تند و تلخ باشد، نمی توان آن را مصرف کرد و به خوردن آن ادامه داد.

مورد دیگر که باید مراقب آن باشید، برخی از فروشندگان برای اینکه فندق های ریز در صورت تکان داده شدن، مغزشان تکان نخورد، آنرا با نشاسته و نمک تفت می دهند تا هسته به پوسته بچسبد و آن را به راحتی به عنوان فندق درشت بفروشند.

خرید آنها در صورت تازه بودن مشکلی ندارد فقط هنگام خرید فندق باید به قیمت آن متناسب با کیفیت و درجه آجیل دقت کنید.

نگهداری از فندق در سردخانه

یکی از روش های نگهداری  از فندق سردخانه است. سردخانه ها می توانند با تنظیم دمای مناسب فندق خام را به مدت طولانی تا دو سال نگهداری کنند. اما شما هم اگر تمایل دارید فندق خام را در منزل نگهداری کنید میتوانید از یخچال و فریزر استفاده کنید. فندق خواص زیادی دارد برای افرادی که دچار کم خونی هستند این محصول توصیه می شود. شما می توانید بر حسب نیازتان این محصول را با پوست یا بدون پوست بو بدهید و در یخچال نگهداری کنید. با روش گفته شده میتوانید تا 6 ماه فندق را در منزل نگهداری کنید.

همان طور که در مطالب قبلی گفته شد معمولا خشکبار به رطوبت و دمای محیط حساس هستند. پس سعی کنید این محصول را در جایی دور از نم و آب نگهداری کنید. همچنین در کنار این محصول ادویه جات یا مواردی مشابه که بوی زیادی دارند قرار ندهید. نور زیاد و مستقیم خورشید طراوت و تازگی فندق را از بین می برد. بهترین مکان برای نگهداری فضایی تاریک خنک و دور از رطوبت است.

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی