تخمه جابونی اعلا گلپر

خرید تخمه جابونی اعلا گلپر

محصول جدید

310,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

خرید تخمه جابونی گلپر

تخمه جابونی گلپر یکی از آجیل هایی است که در داخل آجیل حتما باید باشد و نمی توان از آن گذشت. طعم استثنایی و خاص این تخمه آن را به لذیذترین انواع تخمه تبدیل کرده است. برخلاف نام آن که تصور می شود متعلق به کشور ژاپن باشد، کاملا ایرانی و متعلق به روستایی در دماوند می باشد. این تخمه حاصل کشت هندوانه آجیلی می باشد. خرید تخمه جابونی گلپر در ایام مناسبتی با استقبال ویژه ای روبرو است. تخمه جابونی طبع سرد و تر دارد که گلپر مصلح خوبی برای آن می باشد

خواص تخمه جابونی گلپر

تخمه جابونی منبع غنی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی مانند کلسیم، پتاسیم، روی، منیزیم، آهن، فسفر، ویتامین نیاسین، تیامین و... می باشد که در درمان و پیشگیری بسیاری از بیماری ها تاثیرگذار است. خواص جادویی تخمه جابونی شامل موارد زیر می باشد:

پیشگیری از ابتلا به سرطان

آنتی اکسیدان های تخمه جابونی به کاهش رادیکال های آزاد کمک می کند و خطر ابتلا به سرطان به ویژه سرطان پروستات را کاهش می دهد.

درمان پوکی استخوان

خاصیت ضد التهابی و مقدار زیاد کلسیم موجود در تخمه جابونی باعث شده تا در درمان پوکی استخوان و سلامت استخوان ها موثر باشد.

کمک به تناسب اندام

تخمه جابونی حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین است که موجب افزایش متابولیسم بدن و کاهش وزن خواهد شد.

درمان کم خونی

آهن موجود در تخمه جابونی نقش پررنگی در درمان کم خونی ایفا می کند. همچنین میزان انرژی بالایی که این تخمه دارد موجبات شادابی و خوشحالی را مهیا می کند.

 

15 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی