سوهان 

نمایش 1 - 13 از 13 محصول
نمایش 1 - 13 از 13 محصول

خرید سوهان

خرید سوهان از مواردی به شمار می رود که همه افراد در زندگی برای یک بار آن را تجربه کرده اند. سوهان شهر قم را به عنوان معروف ترین سوهان و یکی از تنقلات خوب در ایران می شناسند؛ اما در شهرهای دیگر به خصوص شهر اصفهان هم آن را تولید می کنند.  برای خرید سوهان شما می توانید به فروشگاه های تخصصی مراجعه کنید.

افرادی هم که در شهرهای دیگر حضور دارند و امکان دسترسی به سوهان برایشان دشوار می باشد، می توانند از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید سوهان کنند.

به بسته بندی سوهان هم در زمان خرید حتما باید توجه کنید، تا از استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید، زیرا در غیر این صورت نفوذ آلودگی ها و ویروس را شاهد خواهید بود.

انواع سوهان

سوهان گزی، سوهان کنجدی، سوهان گل نازک، سوهان آردی، سوهان رویال، سوهان عسلی، سوهان لقمه ای، دسر سوهان، سوهان بادامی، سوهان حلوایی و سوهان حبه ای از انواع مختلف سوهان می باشند.

خواص سوهان

سوهان خواص و فایده های بسیاری برای بدن و سلامت افراد دارد. سرشار از ویتامین های ای و بی می باشد و همچنین کلیسم، منیزیم، روی، فسفر و سلنیوم در سوهان به وفور یافت می شود.

مصرف درست سوهان به سلامت کبد تا حد زیادی کمک می کند. توانایی کاهش چربی خون و همچنین کلسترول را دارد و به سلامت قلب کمک می کند.

باعث مستحکم شدن استخوان های بدن می شود و می تواند سیستم عصبی بدن را بهبود بخشد. البته از توانایی بهبود سرفه، آسم و تنگی قفسه سینه برخوردار است. فشار خون افراد را کنترل می کند و از خطر ابتلا به سکته مغزی جلوگیری می کند. از دیگر خواص سوهان افزایش اشتهای افراد می باشد و در درمان دردهای مرتبط به گوترش تاثیر گذار است.

قیمت سوهان

برای افراد، قیمت از پارامترهایی محسوب می شود که زمان خرید محصول اهمیت ویژه ای دارد و از عوامل موثر بر میزان خرید به شمار می رود. قیمت سوهان هم به عوامل زیادی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به چگونگی عرضه و توزیع آن اشاره کرد. قیمت محصولات از مواردی می باشد که با توجه به نوسانات ارز همیشه در حال تغییر می باشد. البته کیفیت محصول را هم باید در تعیین قیمت موثر دانست.

ویژگی های سوهان با کیفیت

ترد بودن و نازک بودن سوهان از ویژگی سوهان با کیفیت می باشد. از دیگر ویژگی سوهان می توان به ساختار مشابه ای که با حلوا دارد، اشاره کرد. از شیرینی های بسیار محبوب در بین مردم به شمار می رود. سوهان می تواند به دلیل خاصیت هایی که دارد، جایگزین قند و هر نوع شیرینی دیگری باشد.

راهنمای سوهان

  • باید در هنگام خرید سوهان به رنگ آن دقت کرد که حتما باید قهوه ای روشن باشد.
  • سوهان باید از حالت تردی برخوردار باشد و تحت هیچ شرایطی به دندان ها نچسبد.
  • بوی مطبوع دیگر نکته مهم در خرید سوهان می باشد. از خرید سوهانی که بوی زننده و یا تندی دارد، خودداری کنید.
  • دقت داشته باشید که سوهان های داخل قوطی بیش از حد خورد نشده باشند.
  • روغن روی سوهان نباید حالت بسته داشته باشد.

از دیگر نکاتی که دقت به آن نیاز می باشد، تاریخ مصرف، مشخصات کارخانه تولید، وزن، ترکیبات و پروانه بهداشت بر روی قوطی مورد نظر می باشد.

پارامتر های مهم در نگهداری و خرید سوهان

اگر قصد دارید برای مدت طولانی این خوراکی را نگهداری کنید بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:

  • استفاده از سوهان در مناطقی که نور مستقیم خورشید است جدا خودداری کنید.
  • قرار دادن سوهان در فریزر یکی از بهترین شیوه نگهداری است.
  • استفاده از یخچال روش مناسبی است اما نه برای مدت زمان طولانی
  • سعی کنید سوهان را تازه به تازه خریداری کنید

یکی از شیوه های مناسب برای مدت زمان طولانی استفاده از بسته بندی مناسب است. استفاده از  جعبه مناسب باعث میشود سوهان به آسانی خورد نشود. چرا که این خوراکی به راحتی شکسته می شود. جعبه فلزی و یا شیشه ای میتواند گزینه مناسبی باشد.

ظرف مناسب برای سوهان

معمولا افراد بعد خرید سوهان آن را داخل ظرف پلاستیکی قرار می دهند که باید بگوییم استفاده از این ظرف کاملا اشتباه است. اگر قصد دارید زمان طولانی این خوراکی را در منزل نگهداری کنید، بایستی از ظروف فلزی استفاده کنید.

همچنین پیشنهاد می شود لابه لای سوهان کاغذ مومی قرار دهید. با این روش هیچ گونه رطوبتی به سوهان نفوذ پیدا نمی کند همچنین سوهان ها بدون نشتی روغن باقی می مانند.

اما اگر قصد دارید برای مدت طولانی بیش از چند ماه نگهداری کنید میتوانید طرف فلزی را داخل کیسه گذاشته و در فریزر یخچال قرار دهید این بهترین روش است که باعث میشود سوهان تازه بماند. 

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی