توت خشک ممتاز

خرید توت خشک ممتاز

محصول جدید

650,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

خرید توت خشک فوق ممتاز

یکی از خشکبار پر طرفدار و خوش طعم توت می باشد. این میوه تنها در انتهای فصل بهار برداشت می شود و در سایر فصل ها باید از خشک شده این میوه استفاده نمود. یکی از خصیصه های که در خرید توت خشک فوق ممتاز باید به آن توجه نمود، گوشتی بودن و تازگی آن می باشد. کیفیت توت خشک می تواند در سلامتی و شادابی تاثیر بسزایی بگذارد.

خواص توت خشک فوق ممتاز

توت خشک حاوی مواد معدنی و انواع ویتامین است که در بهبود سلامتی نقش مهمی دارند. خواصی که برای این میوه می توان بیان کرد شامل موارد زیر می شود:

سلامت دستگاه گوارش

توت خشک به افرادی که از بیماری های کلیوی رنج می برند کمک شایانی می کند. مصرف توت خشک برای کسانی که به دلیل کمبود آب بدن به یبوست مزمن مبتلا می شوند مفید می باشد. همچنین این میوه خوش خوراک موجب افزایش ترشح بزاق و سطح مایعات بدن می شود.

درمان فقر آهن

توت خشک حاوی مقدار قابل توجهی آهن است. خوردن میوه توت خشک به افزایش گلبول های قرمز بدن و در نتیجه در جبران کمبود آهن کمک می کند.

سلامتی چشم

ویتامین آ موجود در توت خشک به قدری است که قدرت بینایی را افزایش می دهد. همچنین این میوه از چشم در برابر انحطاط شبکیه و کاهش قدرت دید محافظت می کند.

کاهش وزن

یکی از کم کالری ترین مواد خوراکی توت خشک می باشد. این ماده به عنوان یک میان وعده مغذی می تواند در برنامه رژیم غذایی جای بگیرد.

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی