خرما پیارم اعلاء

خرید خرما پیارم اعلاء

محصول جدید

230,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

خرید خرما پیارم

یکی از ارزشمندترین خشکبار خرما پیارم می باشد. خرما پیارم خشک بوده و پوستی نازک دارد. به همین علت به راحتی می توان آن را نگهداری نمود. طعم متفاوت این خرما مکمل یک چای داغ و تازه دم است. این میوه خوش خوراک متعلق به هرمزگان است و نسبت به انواع دیگر از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. همین موضوع دلیلی است تا خرید خرما پیارم نسبت به سایر خرماها از بازار خوبی برخوردار باشد.

خواص خرما پیارم

خرما پیارم سرشار از مواد معدنی، کربوهیدرات و پروتئین می باشد و منبع غنی از ویتامین های مختلف می باشد. خواص این میوه شامل موارد زیر می شود:

پیشگیری از سرطان

آنتی اکسیدان فراوانی که در خرما پیارم موجود است در کاهش رادیکال های منفی که موجب سرطان می شود، نقش موثری دارد.

درمان کم خونی

خرما پیارم سرشار معدنی مانند آهن می باشد که به تولید و تکثیر گلبول های قرمز کمک می کند و فقر آهن ناشی از کمبود گلبول قرمز را برطرف می کند.

بهبود دردهای عضلانی

پتاسیم یکی دیگر از مواد معدنی موجود در خرما پیارم می باشد که در کاهش درد عضلانی موثر می باشد. به ویژه در بهبود عملکرد عضله قلب تاثیر چشمگیری دارد.

پیشگیری از بیماری های دهان و دندان

ویتامین سی یکی از ترکیبات مهمی است که در ساختار خرما پیارم به وفور یافت می شود. این ویتامین مانع از بروز خونریزی هایی که به دلیل مشکلات دهان و دندان به وجود آمده، می شود. همچنین به دلیل افزایش سیستم ایمنی، بدن را در برابر انواع ویروس ها مقاوم می گرداند.

خرما پیارم نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز طرفدار دو آتیشه دارد. به همین منظور خرید خرما پیارم علاوه بر ایران در کشورهای اروپایی نیز با استقبال خوبی مواجه است. این خرما نگهداری آسانی داشته و موجب شده تا صادرات آن به آسانی صورت گیرد.

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی