باسلق گردویی فله

خرید باسلق گردویی فله

محصول جدید

96,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

خرید باسلوق

یکی از تنقلات محبوبی که معمولا در شب های عید و یلدا در میز پذیرایی و در کنار آجیل و دسر دیده می شود باسلوق است. مزه ای خاص که با مواد اولیه ساده تهیه می شود و بیشتر با نام راحت الحلقوم شناخته می شود. باسلوق تازه لذیذ بوده و نمی توان از آن گذشت. بنابراین خرید باسلوق در لیست خریدهای شب های خاص حذف نشدنی است. این شیرینی ژله ای شکل سوغات شهرهای غرب کشور و مخصوص شهر مراغه است. اگر باسلوق با شیره انگور تهیه شود زمان بیشتری نیاز داشته و خواص بیشماری به آن می بخشد.

خواص باسلوق

باسلوق مانند هر ماده غذایی و شیرینی دارای خاصیت هایی می باشد که بر روی بدن تاثیرگذار است. این خواص عبارتند از:

انرژی زا بودن:

این شیرینی ژله ای خوشمزه از قوت بسیاری برخوردار است و باعث انرژی دهی می شود. این شیرینی در رفع خستگی و اضطراب موثر می باشد.

پیشگیری از آلزایمر:

ویتامین ها و مواد معدنی موجود در مغزهای به کار رفته در باسلوق موجب تقویت مغز، بهبود عملکرد آن و پیشگیری از آلزایمر می شود.

پیشگیری از پوکی استخوان و آرتروز:

باسلوق حاوی کلسیم، فسفر، منیزیم و ویتامین دی می باشد که دندان ها را مستحکم می کند و از بروز آرتروز و پوکی استخوان در کهنسالی پیشگیری می کند.

درمان کم خونی:

اسید فولیک و آهن از مواد مغذی باسلوق می باشد که موجب افزایش تعداد گلبول قرمز خون می شود و کم خونی را درمان می کند. این شیرینی به اندازه متعادل به زنان باردار پیشنهاد می شود.

سخن آخر

کیفیت و تازگی نکته مهمی در طعم و مزه باسلوق می باشد. اگر مواد اولیه تازه و به اندازه نباشد مزه خوشایندی نخواهد داشت. خرید باسلوق بسته بندی شده ای که در فروشگاه ها عرضه می شود از کیفیت بالاتری برخوردار است

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی