مغز فندق بو داده بدون نمک

خرید مغز فندق بو داده بدون نمک

محصول جدید

350,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

 

خرید مغز فندق ایرانی بوداده بدون نمک

به طور کلی مصرف مغز آجیل ها برای سلامتی جسم و روح ضروری می باشند. مغز فندق دانه ای مقوی در بین مغز آجیل ها محسوب می شود. این مغز کوچک خاصیت های فراوان دارد و سرشار از مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم و فسفر می باشد که برای سلامتی ضروری هستند.

 انواع و طعم های متفاوتی از فندق وجود دارد اما خرید مغز فندق ایرانی بوداده بدون نمک طعم منحصر به فردی نسبت به سایر فندق ها دارد و همچنین از محبوبیت بیشتری در بین مردم برخوردار است.

خواص مغز فندق ایرانی بوداده بدون نمک

برای از این خواص عبارتند از:

سلامت جنین

فندق ایرانی بوداده بدون نمک برای خانم های باردار و جنین در شکم آنها مفید می باشد. این مغز پرخاصیت برای رشد و نمو جنین مناسب است. چرا که فندق دارای اسید فولیک بوده که این ماده از نقص لوله عصبی جنین جلوگیری می کند.

تقویت سیستم ایمنی

فندق حاوی مواد معدنی بیشماری است که باعث می شود گردش خون در بدن به صورت کامل صورت بگیرد و در نتیجه سیستم ایمنی بدن تقویت گردد.

پیشگیری سرطان

یکی از مزایای مغز فندق جلوگیری از انواع سرطان می باشد. منگنز موجود در این مغز موجب تولید آنزیم های آنتی اکسیدانی می شود که از بدن  در برابر توده های سرطانی مقابله می کند.

کاهش استرس

اسید آلفا لینولینک و اسیدهای چرب امگا 3 از ویتامین های گروه B  محسوب می شوند که در پیشگیری از اختلالات روحی مانند استرس و افسردگی پیشگیری می کند.

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی