پسته اکبری اعلا شور

خرید پسته اکبری اعلا شور

محصول جدید

480,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

خرید پسته اکبری  شور

از آجیل هایی که همیشه ظرف آجیل را درخشان  و مزین می کند پسته اکبری شور است. پسته ای برشته و خوش نمک که قدی کشیده دارد. رنگ پوست این پسته کرم روشن و مغز آن سرخ گونه است. شاید کیفیت بالای این پسته موجب افزایش قیمت آن شده باشد اما خرید پسته اکبری شور همچنان در اولویت خرید خانواده ها قرار دارد. پسته خوشمزه ترین خوراکی در بین آجیل ها بوده و نمی توان به چند عدد از آن قانع بود.

خواص پسته اکبری

پسته در گروه مواد غذایی با طبیعت گرم قرار دارد که حاوی مواد معدنی و ویتامین هایی از قبیل A، D، E، K می باشد. جذب این مواد توسط بدن موجب سلامتی خواهد شد.

پیشگیری از ریزش مو

ویتامین های گروه B نقش مهمی در استحکام ریشه مو دارد. پسته منبع بیوتین است که از همین گروه ویتامین ها می باشد. مصرف پسته ریشه موها را  مستحکم و از ریش جلوگیری می کند.

تنظیم قند خون و کلسترول

پسته منبع خوبی از فیبر می باشد. فیبر تاثیر بسزایی در تنظیم قند خون و کلسترول دارد. همچنین این مغز خوش طعم به هضم  خوب مواد غذایی کمک می کند.

درمان کم خونی

یکی از خواص معروف پسته درمان کم خونی است. این مغز خوشرنگ کمبود آهن را جبران می کند و خستگی و سرگیجه را درمان می کند. افزایش خونرسانی به بدن در افزایش میل جنسی نیز موثر خواهد بود.

تقویت استخوان و دندان

پسته حاوی فسفر فراوان است. فسفر در تقویت عضلات بدن و استخوان ها و دندان ها نقش پر رنگی ایفا می کند.

 

تازگی در خرید پسته اکبری شور بسیار اهمیت دارد. مصرف پسته کهنه نه تنها برای سلامتی بدن فایده ای نخواهد داشت، بلکه موجب بیماری نیز خواهد شد. به همین دلیل خرید پسته تازه باید مراکز پرفروش و قابل اطمینان صورت بگیرد.

12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی