گردو با پوست ایرانی

خرید گردو با پوست ایرانی

محصول جدید

215,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

خرید گردو با پوست ایرانی

گردو چه با پوست باشد چه بدون پوست یکی از خوشمزه ترین آجیل های پرمصرف محسوب می شود. مغز گردو طبیعت گرم و خشک دارد و به همین دلیل مصلح خوبی در کنار وعده های غذایی به ویژه پنیر صبحانه است. یکی از مزایای خرید گردو با پوست ایرانی تازه بودن آن است چرا که گردو بدون پوست در مجاورت هوا کیفیت اولیه خود را از دست می دهد. گردو منبع غنی از روغن های غیر اشباع امگا 3 و 6 است اما این روغن ضرری برای سلامتی ندارد و مفید نیز می باشد.

خواص گردو

برخی خواص گردو عبارتند از:

کاهش کلسترول بد

مغز گردو می تواند کلسترول بد را در روده ها به خود جذب کند و با خود دفع کند. کاهش کلسترول بد خون در پیشگیری از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی نیز موثر می باشد.

مناسب دوران بارداری

علاوه بر اینکه مغز گردو بر سلامت جنین تاثیر می گذارد به مادر نیز در افزایش شیر کمک می کند. مصرف گردو بر برگشت زیبایی پوست شکم مادر نیز موثر است.

سلامت پوست دور چشم

روغن گردو حاوی ویتامین ای و بی است که استفاده آن برای دور چشم موجب کاهش سیاهی دور چشم می شود. همچنین مغز گردو پف چشم را کاهش می دهد.

درمان ریفلاکس معده

مصرف روزانه گردو تاثیر زیادی در درمان درد رفلاکس معده دارد. همچنین مسکن خوبی برای دل پیچه می باشد چرا که مغز گردو دارای فیبر فراوان است که در تنظیم حرکت روده ها موثر است.

 

در خرید گردو با پوست ایرانی به سه نکته توجه داشته باشید. اولی بوی آن است که کهنگی را مشخص می کند. دومی چرب بودن آن است که با فشردن مغز گردو مشخص می شود و سومی یکسان بودن اندازه گردوها است.

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

واتساپ پشتیبانی
سبد خرید

هیچ محصولی وجود ندارد

محاسبه می شود حمل و نقل
0 تومان مجموع
بستن
دسته بندی